Incubator:Otomatik onaylanmış kullanıcılar

This page is a translated version of the page Incubator:Autoconfirmed users and the translation is 100% complete.

Otomatik onaylanmış kullanıcılar, dört günden daha eski bir hesaba oturum açmış katkıda bulunanlardır. Otomatik onaylanmış kullanıcılar şunları yapabilir:

Yeni bir kullanıcıysanız ve sayfaları yeniden adlandıramıyorsanız, bunun nedeni büyük olasılıkla henüz otomatik onaylanmamış olmanızdır. Ardından, otomatik onaylanmış birinden, siz kendiniz yapana kadar işlemi sizin için yapmasını isteyebilirsiniz, örneğin Incubator:Topluluk Portali sayfasında sorun. İstisnai durumlarda, 4 gün öncesinden de "onaylı" statüsü verilebilir.

Onaylanmış kullanıcılar

Nadir durumlarda, hesapların geleneksel teyit döneminden muaf tutulması gerekir. confirmed grubu, autoconfirmed grubuyla aynı haklara sahiptir, ancak elle atanır. Onaylanmış bir statüye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, tercihen hizmetlilerin duyuru panosu veya IRC kanalından sorun.

Çoğu zaman hizmetliler bu hakkı vermek yerine sizden dört günün geçmesini beklemenizi isteyecektir. Otomatik onaylandıysanız ve bir meşru alternatif hesap için hak talep ediyorsanız, her iki hesaba da sahip olduğunuzu gösterebilmeniz koşuluyla, hizmetliler muhtemelen bunu verebilir.

Ayrıca bakınız