Welcome to the Wikimedia Incubator!

Talışca vikipediyaEdit

Sizi salamlayıram. Sizin talışca vikinin açılması üçün gördüyünüz işləri yüksək qiymətləndirirəm. Bu iş barədə sizdən məlumat almaq istərdim. Hörmətlə--Baskervill (talk) 18:47, 20 June 2012 (UTC)

Salam dostum, sana nasıl yardım edebilirim, hangi konuda bilgi istiyorusun. --Tadiranscopus (talk) 05:28, 27 June 2012 (UTC)

Merhaba sayın Tadiranscopus. Ben sizin Incubatorda Talışca vikipedinin oluşdurulması için yapdığınız çalışmaları gördüm. Azerbaycanda bulunan azınlık toplumların dillerinin korunması için kendi ana dillerinde vikipedilerinin olması bence çok önemli. Bu o toplumların insanları için bir nevi yeni fırsatdır. Azerbaycanın kuzeyinde bulunan Avarların Avarca ve Lezgilerinde Lezigice vikipedileri artık kendi alan adının oluşdurmuş durumdalar. Bence sıra şimdide Talışca vikipedide. Sizin Talışca vikipedinin kendi dil alanına sahib olması için yapdığınız çalışmalara bakdım ve çok beğendim. Size bu konuda kendi yardımı teklif etmek isterim. Bence sizde benim gibi Talış dilini bilmiyorsunuz, ama şimdiki, devirdə insanlar hiç bilmediyi bir dilinin vikipedi sürümünde yönetiçi bile ola biliyor. Birge çalışarak en kısa zamanda talışca vikipedini oluşturmamız gerekli. Sayqılarla:--Baskervill (talk) 16:54, 1 July 2012 (UTC)

Xınalıqca vikipediyaEdit

Merhaba sayın Tadiranscopus. Biz talışca vikipedinin yanı sıra aynı zamanda xınalıqca vikipedi için çalışıyoruz. İşler bu gün başladı. Şuanda (Wp/kjj/Main Page) 47 tane makalemiz bulunmakda. Sizden bir ricam var, lütfen xınalıqca vikipedi için bir Ana sayfa hazırlarmısınız?--Baskervill (talk) 20:09, 9 July 2012 (UTC)

Talışça viki gibi bir sayfa tasarımı yapabilirim veya başka bir tasarım bulabilirim, ben örnek bir sayfa şablonu ekleyecem gerekli eksiklikleri siz tamamlarsınız --Tadiranscopus (talk) 07:44, 10 July 2012 (UTC)
Bazı teknik ve dil sorunları ile ilgili olarak Wp/kjj/Main Page sayfasında yapmış olduğunuz değişiklikleri geri aldım. En kısa zamanda dil sorunlarını çözerek, o sayfayı kullanılır hale getirmek için gerekli işleri görmeyi planlıyorum. Umarım bana itiraz etmezsiniz. Saygılarımla, --Cekli829 (talk) 08:07, 10 July 2012 (UTC)
Ben taskal metni ekliyorum siz gerekli dil sorunlarını halledersiniz.--Tadiranscopus (talk) 08:10, 10 July 2012 (UTC)
[1] dewn gün isimlerini ve [2] ise ay isimlerini girebilir misiniz hocam. --Tadiranscopus (talk) 08:12, 10 July 2012 (UTC)
Tekrardan merhaba. Kınalıkca viki için Ana sayfa yapdığınız için teşekkürler. En kısa zamanda kjj vikide latince yazılan yazılar krilce yazılara çevrilecekdir.--Baskervill (talk) 11:22, 10 July 2012 (UTC)

Wikimedia Indigenous LanguagesEdit

Good day, I thought you might be interested by the creation of Wikimedia Indigenous Languages, an international body to support and promote Wikipedias in indigenous languages. Thanks, Amqui (talk) 20:29, 29 August 2012 (UTC)

Translate to GagauzEdit

Hi! Could you, please, translate this to Gagauz please?

Mormon Kitabı (İngilizce: The Book of Mormon), Joseph Smith tarafından altın levhalardan tercüme edilmiştir. Mormon Kitabı MÖ 600 - MS 400 yılları arasında yaşayan[1] Nefililer ve Lamanlılar adlı iki halkın başından geçenleri, onların arasındaki peygamberlerin kayıtlarını ve kehanetlerini içerir. Birçok Hristiyan bu kitabın Yeni Ahit'e ekleme olduğunu düşünüp kitabı kabul etmezler. Joseph Smith'in anlattıklarına göre Moroni adlı bir melek ona bu levhaların nerede olduğunu göstermiştir. Mormon Kitabı'na inanan Mormonlar Amerika'nın doğusundan batısına göç ederek Utah eyaletini kurmuşlardır.

Thanks for your help. --Chabi1 (talk) 16:26, 9 September 2012 (UTC)

The Book of Mormon is translate to gagauz language.--Tadiranscopus (talk) 19:33, 11 September 2012 (UTC)

Wp/azbEdit

Salamklar hörmətli Tadiranscopus. Mən Sizin etdiyiniz redaktəni, Ana səhifəsinin görüntüsün pozduğuna görə geri qaytardım.))) Ümüd edirəm Wp/azb'a etdiyiniz yardımlar davamlı olacaqdır. Hörmətlə--Ebrahimi-amir (talk) 08:35, 14 September 2012 (UTC)

Salam hörmetli dostum. ana sehifenin görünüşü iyi değildi birazdeğiştirmek istedim, Daha güzel bir kaç şablon var. Mesela 1, 2, 3 gibi örnekler var, bunlardan beğendiğin varsa sayfaya yerleştireblirim. Viki projenize desteklreimiz devam edecektir. elimizden geldiğince kömek eyliyecez.--Tadiranscopus (talk) 08:20, 15 September 2012 (UTC)