Wp/aln/Isa Mustafa

< Wp‎ | aln
Wp > aln > Isa Mustafa

Isa Mustafa asht profesor universitar dhe politikan shqiptar i Kosovës, tani kryetar i Komunës së Prishtinës dhe partisë së dytë në vend, Lidhjes Demokratike të Kosovës.