Incubator:Genel sorumluluk reddi

This page is a translated version of the page Incubator:General disclaimer and the translation is 64% complete.
Outdated translations are marked like this.

'Wikimedia Incubator, burada düzenleme yapan kişilerin çeşitli kaynaklar geliştiren gönüllü ve gönüllü birliktir. Projenin yapısı, İnternet bağlantısı ve World Wide Web tarayıcısı olan herkesin içeriğini değiştirmesine izin verir. Lütfen burada bulunan hiçbir şeyin size eksiksiz, doğru veya güvenilir bilgi sağlamak için gereken uzmanlığa sahip profesyoneller tarafından incelenmediğini unutmayın.

Bu site potansiyel içerik için bir test ortamıdır ve Wikimedia burada bulunan bilgilerin geçerliliğini garanti edemez. Herhangi bir sayfanın içeriği, ilgili alanlardaki bilgi düzeyine uymayan biri tarafından yakın zamanda değiştirilmiş, tahrip edilmiş veya değiştirilmiş olabilir.

Ticari markalar

Buradaki sayfalarda bahsedilen, kullanılan veya atıfta bulunulan ticari markalar, hizmet markaları, toplu markalar, tasarım hakları, kişilik hakları veya benzeri haklar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Buradaki kullanımları, bu sayfaların orijinal yazarları tarafından GFDL lisanslama şeması altında düşünüldüğü gibi aynı veya benzer bilgi amaçlı kullanım dışında başka herhangi bir amaç için kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Aksi belirtilmedikçe, Wikimedia siteleri bu tür hakların sahiplerinden herhangi biri tarafından onaylanmamakta veya bunlarla bağlantılı değildir ve bu nedenle Wikimedia, başka şekilde korunan herhangi bir materyali kullanma hakkı veremez. Bu tür veya benzeri herhangi bir gayri maddi özelliği kullanımınızın riski size aittir.

İçeriğin yargı yetkisi ve yasallığı

Wikimedia sitelerinde bulunan bilgilerin yayımlanması, bu bilgileri görüntülediğiniz ülkenin veya yargı yetkisinin yasalarını ihlâl ediyor olabilir. Wikimedia veritabanları, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sunucularda depolanır ve yerel ve federal yasalar kapsamında sağlanan korumalara atıfta bulunularak korunur. Ülkenizdeki veya yargı bölgenizdeki yasalar, aynı türde konuşma veya dağıtımı korumayabilir veya bunlara izin vermeyebilir. Wikimedia herhangi bir yasanın ihlalini teşvik etmez; ve bu etki alanına bağlantı vermeniz veya burada yer alan bilgileri kullanmanız, çoğaltmanız veya yeniden yayımlamanız durumunda bu tür yasaların herhangi bir ihlalinden sorumlu tutulamaz. Bu sayfayı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve lütfen Wikimedia Incubator sitesini kullanmanın keyfini çıkarın.