Wp/aln/Zvicra

< Wp‎ | aln
Wp > aln > Zvicra

Zvicra âsht nji shtet i pamvarur ne qendren te Evropes. Ka nji siperfaqe prej 44.000 m2 dhe ka rreth 7 million banore.

Flamuri shtetor Zvicrres