Wn/et/Esileht

< Wn‎ | et
Wn > et > Esileht
Vikiuudised
Täna on 21. juuli 2024, 17:29 (UTC+0).
Aita avada Vikiuudised!

Tere tulemast Vikiuudiste lehele. Kui Sinugi jaoks oleks sobiv, et eestikeelsete Vikiuudiste projekt päriselt avataks, panusta selle heaks ning loo iga kuu kasvõi paar artiklit (vähemalt 10 muudatust kuus), et kaastöölisi oleks piisavalt ning portaali aktiivsuses ei kaheldaks! Ainult Sinu abiga saame avada uudisteportaali! Loo oma artikkel nüüd!Esiletõstetud uudised
24 aastat Estonian Airi

Galerii Estonian Airi lennukitest läbi aegade.

USA soovib droonide registreerimist

USA valitsus teatas plaanist hakata kohustuslikus korras registreerima ka droone, tagamaks riigi õhuruumis korda.

Mehhikot tabab võimsaim orkaan

Mehhiko läänerannikul maabu täna õhtul orkaan, tuuleiilide kiirusega kuni 89m/s.

Coldplay uus album tulemas

Coldplay seitsmes album, "Pea täis unistusi" ("A Head Full of Dreams"), saabub müügile 4. detsembril. See võib jääda viimaseks Coldplay albumiks.

Rumeenia peaminister astus tagasi

Kolmapäeval teatas Rumeenia peaminister Victor Ponta oma tagasiastumisest seoses eelmisel nädalal toimunud traagilise tulekahjuga ööklubis.


 
Viimased uudised

Tänane ilm

Ilmateadet saab lugeda taas, kui uudised asuvad aadressil et.wikinews.org


Vikiuudistest

Tere tulemast Vikiuudiste avalehele!
Vikiuudised on projekt, mille eesmärgiks on kollektiivne uudiste kirjutamine. Kogu tekst ja muud materjalid Vikiuudistes kuuluvad GNU Vaba Dokumentatsiooni litsentsi alla, mis tähendab, et siinolevat teksti võib igaüks vabalt muuta, levitada, müüa jne, kuid keegi ei saa seda teksti kuulutada enda omandiks või mõne muu litsentsi alla viia.


Löö kaasa!
Sinu abiga saame luua uue uudisteportaali! Oled oodatud looma oma uudiseid ning täiendama olemasolevaid. Enne kirjutamist kontrolli oma teadmised üle siin.

Kuvatud andmed võivad olla vananenud, uuenda neid.